Kral Forum

GTA VICE CİTY İÇİN ARABA YAMALARI Uyeolj

Join the forum, it's quick and easy

Kral Forum

GTA VICE CİTY İÇİN ARABA YAMALARI Uyeolj

Kral Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rel="publisher"

GTA VICE CİTY İÇİN ARABA YAMALARI

uÄŸur
    uÄŸur
    Admin
    Admin

Karizma Puanı : 7113

GTA VICE CİTY İÇİN ARABA YAMALARI Empty GTA VICE CİTY İÇİN ARABA YAMALARI

Mesaj tarafından uÄŸur Paz Mayıs 02, 2010 11:28 am

Evet arkadaşlar internette en çok indirilen gta vice city araba yamalarının bir kaçını sizlerle paylaşmak istedim.Arbalar benim tek tek seçip en beğendiklerimdir umarım sizde beğenirsiniz.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Bunlar gibi birsürü arabayı google gibi arama sitelerinden aramaya çalışmayın şu adrese girin:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gta vıce city ve diğer gta oyunları için modlar,arabalar,savegame,helikopter,uçak,gemi ne arasanız bunları eklemek içinde gerekli olan programı aşğıya ekledim.programı açın hiç birşeyi değiştirmeden next deyin sonra karşınıza bi yer çıkacak oraya 1. sine gta vıce city kalsörünün olduğu adresi 2. sininede ekleyeceğiniz arabanın olduğu adresi kopyalayıp yapıştırın sonra next demeye devam edin,succes diye yazı çıkarsa eklenmiş olacak ve programı kapatabilirsiniz...
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Hepsi kendi uploadımdır alıntı yapmadım lütfen +repp EMEĞE SAYGI!!!!

YORUMLARINIZ BELİYORUM EĞER LİNKLERDE Bİ YANLIŞLIK VARSA YENİLERİNİ EKLEYECEĞİM...+REPP PLS

Forum Saati Paz Eyl. 22, 2024 11:18 pm