Kral Forum

HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) Uyeolj

Join the forum, it's quick and easy

Kral Forum

HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) Uyeolj

Kral Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rel="publisher"

2 posters

HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM)

Karizma Puanı : 0

HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) Empty HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM)

Mesaj tarafından  Ptsi Mayıs 03, 2010 4:43 pm

Online(hamachi ile) FİFA nasıl oynanır...Burda size resimlerle anlatmaya çalışacagım...
    ---İlk önce bilgisayarımızda bir HAMACHİ programı olması gerek...
    HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) 67430265oj2
    ---Daha sonra ise bilgisayarımızda kurulu olan fifa oyununu açıyoruz...Karşımıza çıkacak olan ana menüde "GAME MODES>>>>>MULTİPLAYER" deyip dewam ediyoruz...
    HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) 2bolumrb7
    --Bu ekranda "DIRECT IP" deyip dewam ediyoruz.
    ---Bu ekrandan snr oyun kurma ve baglanma aşamaları war...Eger oyunu siz kuracaksanız rakip tarafla aynı anda oyuna girip "HOST" demeniz yetecektir...
    HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) 6boluman9
    ---Eger oyunu siz degilde karşı taraf kuracaksa ; Karşı tarafın hamachi ip'sini girmemiz gerekmektedir...Bunun için Yukarda bulunan "NEW" kısmına tıklıyoruz...Ve karşımıza böyle bir ekran gelecektir...HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) 5bolummf7

:RESİMLERLE ANLATTIM ALLTADA YAZDIM PEK YAZMADIM AMA NEYSE:
    ---Bu ekranda "NAME" yazan yere herhangi bişi yazıyoruz...
    ---"DIRECT IP" yazan yere tıklayıp karşı tarafın hamachi ip'sini noktasıyla birlikte giriyoruz ve ok diyoruz...
    ---Son adım ise karşı tarafla aynı anda oyuna girdikten snr onun ekledigimiz solda bulunan ip adresine tıklıyoruz...Bu ismin sarardıgını gördügümüzde artık tek yapmamız gereken "CONNECT" demek olacaktır...
    ---Herkese iyi oyunlar...
    DraJeR
    DraJeR
    Üye
    Üye

Karizma Puanı : 37

HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) Empty Geri: HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM)

Mesaj tarafından DraJeR Çarş. Tem. 28, 2010 12:37 pm

Paylasım için Tşkler

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:37 pm