Kral Forum

Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Uyeolj

Join the forum, it's quick and easy

Kral Forum

Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Uyeolj

Kral Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rel="publisher"

Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi

uÄŸur
    uÄŸur
    Admin
    Admin

Karizma Puanı : 7113

Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Empty Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi

Mesaj tarafından uÄŸur Cuma Mayıs 07, 2010 1:40 pm

Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Holdemfacebk

Poker tutkunlarına özel facebook'un sunduğu mükemmel bir uygulama Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Wink Oyun gerçekten çok güzel 'Onur' adlı arkadaşım sayesinde poker tutkunu oldum diyebilirim Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Wink Bu oyuna da bir ara çok takılmıştım şimdi ara sıra oynuyorum..Oyunda en önemli şey paramızı arttırmamız o yüzden bu olayın hilesini aradım ve buldum Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Smile Şimdi iyice anlatacağım işinizi görürse bir yorumu çok görmeyin lütfen Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Wink

Arkadaşlar şimdi bu oyun her yeni giriş yapana 3000 chips gibi bir para veriyor.Öncelikle buna dikkat çekelim şimdi biz o oyuna farklı profillerle her yeni girişimizde 3000 chips paramız oluyor hmmm şimdi facebook'ta çok normal bir olay var.İe'den ayrı firefox'dan ayrı nicklerle facebook'ta online olabiliyorsunuz buda demek oluyor ki facebook'a ayrı ayrı 2 kişi olarak giriş yapabiliyoruz.Şimdi kendi orjinal profilimizi firefox'dan açalım oyuna girelim ve boş bir masa seçelim daha sonra ie den daha önce başkası adına açtığımız profille online olup oyuna girelim ve orjinal nickimizle girdiğimiz masaya bide diğer nickle ie den girelim ve sonuç aynı masada aslında 2 ayrı kişi var ama 2'side sizsiniz Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Smile Sonradan oluşturduğumuz nicke verilen 3000 free chipi orjinal nickimize ütülelim Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Tongue ve ne oldu orjinal nickimiz 3000 chips daha zengin oldu yehaa Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Smile Arkadaşlar bu yöntem kullanarak kesin çok para kazanacaksınız ve çok level atlayacaksınız Facebook Texas Hold'em Zynga Poker Para Hilesi Wink Sıkılırsanız arada bir normal oyuncularla da oynarsınız artık kısaca anlattım bu kadar artık gerisi sizin chip kasmanıza kalmış

Forum Saati Paz Eyl. 22, 2024 7:50 am