Kral Forum

80 LeveL Silahı Nasıl Yapılır İşte Burada [Resimli Anlatım] Uyeolj

Join the forum, it's quick and easy

Kral Forum

80 LeveL Silahı Nasıl Yapılır İşte Burada [Resimli Anlatım] Uyeolj

Kral Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rel="publisher"

80 LeveL Silahı Nasıl Yapılır İşte Burada [Resimli Anlatım]

Karizma Puanı : 0

80 LeveL Silahı Nasıl Yapılır İşte Burada [Resimli Anlatım] Empty 80 LeveL Silahı Nasıl Yapılır İşte Burada [Resimli Anlatım]

Mesaj tarafından  C.tesi Mayıs 15, 2010 7:16 am

[align=center]Şimdi 80 lvl silahı yapmak isteyen arkadaşların elinde 65 lvl silahları olması lazım ama seçili 65 lvl silahı ki bunlar dışındaki 65 silahlarından 80 lvl silahı olmaz.
    ninja : ok için +9 65 lvl sarı ejderha yayı olması lazım vadideki buz zindanı girişindeki adama verdiğimizde bize 80 yayını veriyor
    ninja : bıçak için ise +9 65 lvl ejderha bıçagı,yine bunları vadideki buz zindanı girişteki kişiye verdiğimizde bize 80 lvl ruhsuz bıçagı vericek +0 olarak...
    savaşçı : kılıç için +9 65 lvl muharebe kılıcı vadideki buz zindanı girişindeki adama veriyoruz o da bize sirius kılıcı veriyor +0 olarak...
    savaşçı : çift el silahı olmadıgı kanaatindeyim çünkü oyuncuların elinde hiç görmedim.
    sura : elimizde +9 65 lvl şeytan çıkarma kılıcı olması lazım vadideki buz zindanı girişteki adama verdigmizde keskin palayı bize veriyor +0 olarak ...
    şaman : +9 65 lvl mutluluk yelpazesi vadideki buz zindanı girişindeki adama verdigimizde bize +0 iblisin yelpazesini veriyor +0 olarak...
    Not : arkadaşlar merak edeniniz olabilir diyelim 65 lvl silahımızın ek özelligi var kaybolur mu diye denedim kaybolmuyor aynı özellikler 80 silahına geçiyor. taşlarda aynı şekilde geçiyor.
    İtemlerin Bulundugu yerler :
    itemi basacagimiz yer vadideki buz zindani girişi orda eli sura eline benzeyen bir adam var +9 silahimizi onun üstüne birakiyoruz aynen demirci gibi ve basiyoruz +0 80 silahi olyuor .
    NOT:
    Bagzi Serverlerde 2 Adet Kutsama Istiyor...

80 LeveL Silahı Nasıl Yapılır İşte Burada [Resimli Anlatım] 96499591
    80 LeveL Silahı Nasıl Yapılır İşte Burada [Resimli Anlatım] 45902491
    80 LeveL Silahı Nasıl Yapılır İşte Burada [Resimli Anlatım] 34706275
    80 LeveL Silahı Nasıl Yapılır İşte Burada [Resimli Anlatım] 30916529[/align]

Forum Saati C.tesi Eyl. 21, 2024 12:53 pm