Kral Forum

xyLongju Çince Client Anlatım.! Uyeolj

Join the forum, it's quick and easy

Kral Forum

xyLongju Çince Client Anlatım.! Uyeolj

Kral Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rel="publisher"

xyLongju Çince Client Anlatım.!

Karizma Puanı : 0

xyLongju Çince Client Anlatım.! Empty xyLongju Çince Client Anlatım.!

Mesaj tarafından  C.tesi Mayıs 15, 2010 7:34 am

ArkadaşLar size buRada xyLongju çince cLienttan qiRmeyi öqReteceqim ve indiRmeyi server 1 ede server 2 yede qiRebiLicez ve Lonca fLn kuRabiLicez fazLa konuşmadan konu ya qiRyim ;
    w w w . m e t i n 2 . c o. k r
    Bu metin2 çindir yani türk serverı qibi çok zor kasılırsınız iLk oLarak bu nu indiriyoruz 1 saat te iner boşlukları silerek yazın ve sitesinde download basın zaten siz yaparsınız 1 saat 2 saat arası iner.

Daha sonra bunu indirdikten sonra indirdigimiz klasörü masaüstüne koyacaqız ve daha sonra ;
    w w w . x y l o n g j u . c n sitesine girip yukarıda download yazan yere basacaqız daha sonRa en yukarda mavi onun altında da mavi bir link var eğer server1 iseniz üstteki maviyi server2 iseniz alttaki maviyi indirin zaten 7mb bir dosyadır hemen iner daha sonraa...
    masaüstünde olan çin metin2 sinin içine xylongju nun sitesinden indir diğimiz dosyayı yapıştıracağız yapıştırırken tümüne evet diyeceğiz sonra oyun hazır oyunumuza gireceğiz ve böylece Lonca kurabileceğiz ve loncadan çıkacağız

BEYLER TAMAMEN KENDİ YAPIMIMDIR BAKTIMKİ SİTEDE HİÇ CİNCE CLİENT YOK HERKEZDE ARIYOR BENDE ANLATAYIM DEDİM UMARIM REP VERİRSİNİZ
    EMEĞE SAYGI ++++++++ REPP
    REP VERMEK İÇİN TERAZİYE TIKLA GÖNLÜNDEN NE KOPUYORSA YAZ

Forum Saati C.tesi Eyl. 21, 2024 5:29 pm