Kral Forum

Yeni Bütün Serverlerde Çalışan Hile Anti-As Sizin İçin Tasarlandı..! Uyeolj

Join the forum, it's quick and easy

Kral Forum

Yeni Bütün Serverlerde Çalışan Hile Anti-As Sizin İçin Tasarlandı..! Uyeolj

Kral Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rel="publisher"

Yeni Bütün Serverlerde Çalışan Hile Anti-As Sizin İçin Tasarlandı..!

Karizma Puanı : 0

Yeni Bütün Serverlerde Çalışan Hile Anti-As Sizin İçin Tasarlandı..! Empty Yeni Bütün Serverlerde Çalışan Hile Anti-As Sizin İçin Tasarlandı..!

Mesaj tarafından  Paz Mayıs 16, 2010 8:59 am

ARKADA?LAR ÖNCE ?U LAYI OKUYUNUZ ....Üzülüyorum Ve KIRILMAYA BA?LIYORUM..... S?TEM ETMEKTEDY?M :
    Al?nt?:
    azametli adl? üyeden al?nt? Mesaj? göster
    Üzüntü karde?im sana güvendim indirdin e?er çar?m soyulmassa sana çok dua edecem ama soyulursada demek art?k kimseye güven olmayacak çal??malar?n için saol (E?er alt?nda bir çapan o?lu yoksa) ++rep
    Üzüntü'nün Cevab?:Sevgili Arkada??m ben 2 y?ld?r h?le sunuyorum ama Buna inan k?smen?n necar?na ne 1 yang g?na dokun dum baz? f?rcatc?alr Scri?perler?n ad?n? c?karm?? Ve onalr?n yuzunde hile yap?p sunmak bile gelm?yor içimden 2 y?ld?r 1 ki?i desinki üzüntü ben car?m? cald? yang?m? mcald? lütfen arkada?lar bunda sonra ban güvenenlr? ekl?yorum ve b?r dah böle konualra cevap verm?yceg?m Haber?n?z olsun....Ben her Zaman Demisi,mdir Üzüntü Fun clup ve metin2.biz ailesiyiz....?u Sitede 6 7 ki?i adam gibi hile sunmaktad?r..... 1 de benim isteyen tarma yaps?n isteyen ezik carla oynas?n denesin bende ASLA AMA ASLA böle bir sey söz konusu bile degildir.... Ben 2 y?ld?r aln?m?n teriyle Hile sunmaktay?m....Ve sunuyorumda... Siz Ne san?yorsunuz ?imdi bu üzüntü bütün hileieri kontrol etmiyormu ediyorum bu yabanc?alr?n c?kard?g? bütün hilelerde KEYLOGER ve ve gizli Casus var onalr?n verdigi hileyi kuruyorsunuz sonra Hiç fark?nda olamadan GÜMMMMM sonra onalr soyup bize geliyorsunuz diyorsunuz ki ''' Üzüntü veya baz? arkada?lar benim çar?m? Soyduuuu Sonra küfür kafir ''''''' ediyolar arkada?lar burda Pc canavar? vard? ?imdi oda yok..!Ço?u Arkada?larda bilirler ki onda sonra ben var?m bu sitede adam gibi [laf?m meclisten d??ar?] hile süren ve payla?an benim hilelerim okadar tutuluyorki adamlar burdan kopyal?p ba?ka sitelerde sunmaktad?rlar Sonra ben ç?kard?m gibi övünmektedirler... Oysaki Kimin Tutuldugu Ortada ve t?klanma Rekoru ve cevap Rekoru K?rd?m her Geçengün emailler mesajlar Almaktay?m...S?ZE D?YCEKLER?M BU KADAR...HE D?YORSANIZ ÜZÜNTÜ H?LE CIKARMASIN ?stemiyoruz Diye.... OK BENDE S?ZE SÖZ VER?YORUM ARTIK BIRAKIRIM BU METIN2 yi ....Unutmay?n ki Sizin ?çin Elimden Geleni Yap?yorum....D?YCEKLERIM BU KADAR KALIN SA?LICAKLA...!
    Güncel 03/05/2010 Sayfa Güncellendi..
    YEN? H?LEM?Z Bütünserverde Çal?s?r....
    ??MD? H?LEM?Z? SUNUYORUM.....
    %100 Güvenle ?ndirebilirsiniz.....
    Bunu ?ndirip Kurabilirsiniz Kullanma Klavuzu ?çindedir...!

Bu Bir ?lk Bu Sitede En cok T?klanan Benim!!
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ailesi'ne Te?ekkürlerimi Sunar?m!!!!
    5.500.000 Ki?iye Çok Te?ekkürlerimi Sunar?m..!!!!
    Çal??m?yoor diye bi?e yok Çaresi bende
    ID : SarumanAres
    Gerçek SarumanAres ?u Anda Hiç Bir Serverde Oynam?yor.... Fake SarumanAres'lere Dikkat
    Para Hilesi Dikkatlice Dinleyip Yap?n?z...! [ Arkada?lar Metin2 den 1 Gm Beni Takip Edip Üstteki Sorumlulara Bildirmektedir..! Derim Ki Hemen Bu Buguda Kapatmadan ?ndirip Yap?n?z.. Anl?yca??n?z Ba??na 1 TANE ÇOBAN D?KT?LER ] Buda Önemle Duyurulur...
    Evet Arkada?lar Tekrar Para Hilesini Bulmaktayy?m Sizle Payla??n ?stedim..
    Ama Gerekli Pachler Laz?m Bende Eski Pachler VarSize Upload Ettim... Birazda Düzelttim...
    Sak?n Sak?n Torrient Yüklemeyin Yoksa Pach çal??maz...
    Görev yap?yoruz yapt???m?z Görevi Karakter At?p 2 ci Xlietten Kapat?ryoruz gayet Basit Virüs Filan Yoktur ..
    Gayet Temizdir... Download Uzuntu_Para Hilesi.rar for free on uploading.com Yapamayan Arkada?lar Msn Eklesin Yard?m Edece?im Seve Seve Sak?n Al?nt? Yapmay?n?z...
    Not:Çok Yak?nda Banl? Çarlar?n Çagreside Bulundu... Yak?n Zamanda Payla?cag?m Art?k Hesab?n?z Engellendi... TAR?H OLCAK B?R ?LKE ?MZA ATICAM...
    Üzüntü Bunuda Ba?ard?!!!!!
    H?LEM? SUNUYORUM>>>><<<<<
    Devam? Gelcektir.... TO be Contiunend....

LEADER SCR?PTER Üzüntü Productions Yap?m
    HIMMM PEkiii ?lahi adalet BENDE
    Unutmay?n?z Ki : Ba?ar? Her Zaman K?skan?l?r Ve Çekemezler...!
    Bütün Bulu? Tamamiyle Bana Aittir...!
    Al?nt? Yap?p Baz? Yerlerde Suncaklar?na Eminim Buda Emek Çalma Denir..!

Hilede Bütün Serverler Vard?r Her Serverde Kullanabilirsiniz.....

Hilemizi ?ND?R?ORUZ
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Üzüntü leader Secripter Bunuda Ba?ard?....

Üzüntü Speed Setup 6.1 Gururla Sunar...
    No keyloger No hack %100 Güvenle Her Zaman Ki Gibi..

?imdi Arkada?larr Hepimizin ?lkba? Yapca??m?z 2 ?ey Var Ba?kada Yok ...
    1.cisi Pc nizde 3.5 Fremawork Yüklü Olmal?d?r...
    2.cisi Kurduktan Sonra Karakterimizi Aç?p Hilemizi Çal??t?r?yoruz...

Üzüntü Leader scripter 5 milyona A?k?n Hayran?na Hediyem Olsun...

Emin OluN Kendi Eme?imdir Ba?ka Sitelerde ?imdiden Sunmaya Ba?lad?lar.. Geceden Hemde Al?nt?n?n Daniskas?n? Yapm?? Afedersiniz Kendi Ç?kard? Diye....

Emek H?rs?zl??? Bu Olsa Gerek...
    ??te Hilemiz
    [img=http://pic1.resimupload.com/r2/thumb_882891800.jpg

Buda 3.5 Fremawork ?ndirebilirsiniz...

>>>>>>>>>>>>>>>Soru Ve Cevap <<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    Soru 1 : Abi Torrient Mosttu 'ti Yükleyiptemi Aç?ca??z Hileyi.....?
    Cevap 1: Hay?r Torrinet Mostu Yüklemiyceksiniz Normal Metin2'ye Nas?l Giriyorliyor... Aynen Öle Metin2 Torrentti Yükleyin %100 Olana Kadar Ögle Hilemizi Kurunuz.......

Soru 2: Abi Senin Torrent Most Ne Olcak Peki ....?
    Cevap 2 : Onu Kullanmay?n Kalkt? Art?k...... Kurmay?n Bile...
    Soru 3 : Üzüntü Abi Böyle Hata Al?yorum Ne Yapabilrim...

Cevap : 3 Say?n Arkada??m O Hata Size verdigim Hileyle Birlikte ?çinde Zip Dosyas? Var Onu Silmeyin Yoksa O Hatay? Almak Zorunda Kalcaks?n?z...
    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<< <<<<<<<<<<<<<<<<<

Sayg?lar Hade Bol Expler Size Üzüntü Ailesi... Buda Hediyem Olsun
    Yapamazsan?z Zaten yap?lm?ycak Bir ?ey Yok Çok Basit...
    Uzaktan yard?m ?leti?im ?çin ....
    10/01/2007 Den Beri Payla??ma Devam..... Durmak Yok Hileye Devam
    To Be Continent.......

Üzüntü Fun CluB Ho? Geldiniz
    Benim Emegimi Çal?pta Ba?ka Siteye Yayanlara Haram Ediyorum....!
    Uzaktan Yard?m ?leti?imi ?çin..... [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] EklersenizEn K?sa Sürede Yard?m Edilcektir.....! Eski MSN'em Degisti Yeni Msn' [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Sanmay?n ki Email Bakm?yorum ??te ?spati Hergün Bak?yorum
    Baz?lar? Email'lere Bakm?yom Diye Kan?t Sunuyolar
    Kolay m?? Her Gün Email'lere Cevap Vermek Günü'mün Yar?s? Email'Lerle Geçiyor..!
    Günlük EN AZ 800 Email Al?yorum Gerisini Siz Hesap Edin..
    Cevap Vermek Zorunday?m... Tek Tek Her Birine
    Ben Yani üzüntü ???M? Ciddiye Al?r?m... Sayg?lar
    Beni Destekleyen HERKEZE TE?EKKÜR EDER?M

1 Adet Küüçücüük +rep Please Te?ekkürler
    Sevgi Sayg? Çerçevesinde Olmak Dile?iyle
    KES?NL?KLE NE V?RÜS NEDE H?LE YOKTUR Tamamiyle Orjinaldir ( ?Y? OYUNLAR..)
    Toplama Yapal?m m?...! ++Rep
    R+E+P= REP Please Te?ekkürler
    AMAN BUNDA V?RÜS VARDIR TROJAN VARDIR KEYLOG VARDIR D?Y?P KORKANLAR ?ND?RMES?N L?NK TEM?ZD?R ÇALI?IYORDUR
    TARATMA SONUÇLARI:
    virüstotal:Virustotal. MD5: 0cce3c1878c846e8f8bc33b5cfe9d4 d1 (Suspicious) - DNAScan VIPRE.Suspicious
    virusscan.jotti.org:Scan taken on 25 Oct 2008 09:18:12 (GMT) A-Squared Found nothing
    AntiVir Found nothing
    ArcaVir Found nothing
    Avast Found nothing
    AVG Antivirus Found nothing
    BitDefender Found nothing
    ClamAV Found nothing
    CPsecure Found nothing
    Dr.Web Found nothing
    F-Prot Antivirus Found nothing
    F-Secure Anti-Virus Found nothing
    G DATA Found nothing
    Ikarus Found nothing
    Kaspersky Anti-Virus Found nothing
    NOD32 Found nothing
    Norman Virus Control Found nothing
    Panda Antivirus Found nothing
    Sophos Antivirus Found nothing
    VirusBuster Found nothing
    VBA32 Found nothing

Scanner Malware name A-Squared VirTool.Win32.DelfInject.X!IK AntiVir TR/Buzus.iij ArcaVir Trojan.Spynet.A Avast Win32:Trojan-gen {Other} AVG Antivirus X BitDefender Trojan.KeyLogger.MSZ ClamAV X CPsecure X Dr.Web DLOADER.Trojan F-Prot Antivirus W32/SecRisk-ProcessPatcher-based!Maximus F-Secure Anti-Virus Backdoor.Win32.SpyNet.a G DATA Win32:Trojan-gen Ikarus VirTool.Win32.DelfInject.X Kaspersky Anti-Virus Backdoor.Win32.SpyNet.a NOD32 probably a variant of Win32/Genetik Norman Virus Control W32/Malware.EEFT Panda Antivirus X Sophos Antivirus X VirusBuster X VBA32 Trojan.Win32.Agent.ahyv
    Alina-5'e Kocaman TE?EKKÜRLER ' iMi Sunar?m.......Konuyu Sabitledigi için

Bu mesaj alina-5 taraf?ndan yeniden düzenlendi:; Bugün 12:09.
    Sen Benim Arad???m Olabilirmisin....! ASSLAA
    ?nsanlar Her Gördügü I???? Umut Sanar
    Bilmezler'ki O I??k Bir Gün Söner
    Aldanma Güzelli?ine Pi?man olursun
    El Seni Benim Kadar Dü?ünmez Rezil Olursun...!
    ++Rep Vermeyi Bilmeyen Arkada?lara Söylüyorum Benim
    <<<<< Bu taraftaki Terazime Dilediginiz Rakam? Yaz?p De?erlendire Bilirsiniz...!
    ALIN Size ADALET....... Neden Ban Yiyoruz Hiç Dü?ündünüz Mü!!!!
    Çok Ara?t?rd?m Ve Buldum ....Link>>>> [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu Hileler Öldü Art?k Yok
    1.cisi Multihack
    2.cüsü Anti As
    3.cüsü Anti-Hile
    4.cüsü Anti-Sc-Bot
    5.Torrient Most
    6 Hilede Benim ?mzam Vard?r.. Patenti Bana Aittir.

Forum Saati C.tesi Eyl. 21, 2024 9:24 pm