Kral Forum

Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Uyeolj

Join the forum, it's quick and easy

Kral Forum

Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Uyeolj

Kral Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rel="publisher"

Dxt Editor İle Pelerin Yapımı

uÄŸur
    uÄŸur
    Admin
    Admin

Karizma Puanı : 7113

Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Empty Dxt Editor İle Pelerin Yapımı

Mesaj tarafından uÄŸur Salı Mayıs 18, 2010 10:39 am

1. Adım: Öncelikle (15xx) Cliendin İtem Klasorunden cloak_basic.dxt Buluyoruz Ve Kopyalayıp Dxt Editorun Klasorune Yapıştırıyoruz

Resim:
    Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Adm1si2
    2.Adım : İlk Olarak Programı Acıyoruz Ve File/open e Tıklıyoruz Ve Kopyaladıgımız cloak_basic.dxt i Seçerek Aç a Basıyoruz.

Resim:
    Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Wol_errorBu resim kucultulmustur. Buraya tiklayarak orjinal boyutuna cevirebilirsiniz.
    Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Adm2ps0
    3.Adım : İlk Olarak File Daha Sonra Save Diyerek Kayşımıza Çıkan Pencereden Kaydedecegimiz Dosyaya Bir İsim Veriyoruz Okendisi Bitmap Olarak Kaydedecektir .

Resim:
    Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Wol_errorBu resim kucultulmustur. Buraya tiklayarak orjinal boyutuna cevirebilirsiniz.
    Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Adm3vf4
    4.Adım : Kaydettigimiz Doyaya Sagtuş Tıklayarak Düzenle Diyoruz

Resim:
    Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Adm4ax4
    5.Adım : Resimin Üzerinde Oynama Yaptıktan Sonra İsmin Degiştirmeden Kaydediyoruz

Resim:

Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Adm5om1
    6.Adım : Kaydettigimiz Dosyaları File/open diyerek Tüm Dosyaları Secicegiz ve Kaydettigimiz Dosyayı Acıyoruz.

Resim:
    Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Adm6pg8

7.Adım : Son Olarak Daha Sonra File/...... Die Bişi VAR xD Ona Basıp Masa Üstüne Cloak_basic.dxt olarak kaydedip clientin item klasorune atıyoruz.

Resim:
    Dxt Editor İle Pelerin Yapımı Adm7sq7

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"""(Ç)Alıntıdır"""

Not:: Unutmadan söyleyeyim. cloac ile başlayan dosyalar pelerindir. weaponlar silahtır...

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 7:12 pm