Kral Forum

Knightonline 1751 Koxp TT v23 ||Manasız Warrior Koxp , Oto %10 Atak Potu Eklendi Uyeolj

Join the forum, it's quick and easy

Kral Forum

Knightonline 1751 Koxp TT v23 ||Manasız Warrior Koxp , Oto %10 Atak Potu Eklendi Uyeolj

Kral Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rel="publisher"

Knightonline 1751 Koxp TT v23 ||Manasız Warrior Koxp , Oto %10 Atak Potu Eklendi

uÄŸur
    uÄŸur
    Admin
    Admin

Karizma Puanı : 7113

Knightonline 1751 Koxp TT v23 ||Manasız Warrior Koxp , Oto %10 Atak Potu Eklendi Empty Knightonline 1751 Koxp TT v23 ||Manasız Warrior Koxp , Oto %10 Atak Potu Eklendi

Mesaj tarafından uÄŸur Çarş. Mayıs 19, 2010 5:57 pm

VERSİYON 1751

Öncelikle Koxptaki Trojan Gözükmelerini Açıklamak İsterim!

KO_SNDFNC Karıstırıcı yani Banlanmanızı Önleyici .EXE Var Koxpumuzun İçinde ve Oda Packli Olduğundan Dolayı Trojan Gibi Gözüküyor..
    Bizi bilen bilir Kötü Yazılım Kullanmayız!

NotI : Girişte Hata Alırsanız Tekrar Koxpu Açınız!
    yok olmuyor demeyiniz!
    NotII : Runtime Alanlar Vista ise Sağ Tıklayıp Yonetici Olarak Çalıştırsın yok vista değil yada sağ tıklamasına rağmen RunTime Alıyorsa C:\WINDOWS Diye Klasor Olustursun!

v23 ile gelenler

Manasız Warrior Koxp Eklendi
    %10 Oto Atak Potu Eklendi

Kullanım Kılavuzu : Xpler ! Unblockerı Açın ve KoxpTT Yi Açın Launcher Gelecektir.. Aç'a Basın Knight Online.exe yi bulun ve çift tıklayın! sonrası otomatik!

Vistalar KoxpTT Yi Açarken Sağ Tıklayıp Yonetici Olarak Çalıştırsın

Eskiden Oto Ban Yiyenlere GUZEL HABER !

3 DEFA BANLANINCA CHAR 999 GUN BANLANMIYOR

İNDİR: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

RESİMLİ ANLATIM

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

NOT:KİMSE YAPAMADIM EDEMEDİM DEMESİN GAYET ACIK BİRŞEKİLDE ANLATTILDI KİMSE VİRÜS DEMESİN OTO BAN DOLAYISIYLA KOXPA ENJEKTE EDİLEN BAZI ÖZELLİKLERDEN ÖLE GÖRÜNÜYOR KİMSE GÖRE GÖRE VİRÜS KOYMAZ İYİ OYUNLAR.

Forum Saati C.tesi Eyl. 21, 2024 12:36 pm