Kral Forum

Musallat...( Belalı köy ) Uyeolj

Join the forum, it's quick and easy

Kral Forum

Musallat...( Belalı köy ) Uyeolj

Kral Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rel="publisher"

Musallat...( Belalı köy )

Karizma Puanı : 0

Musallat...( Belalı köy ) Empty Musallat...( Belalı köy )

Mesaj tarafından  Cuma Mayıs 21, 2010 4:52 pm

Anlatacağım hikaye dedemin başından geçmiştir hatta gazetelere bile çıkmıştır

Yaşadığımız köyde geceleri gerçekten garip şeyler oluyor kimse gece dışarı çıkmaya cesaret edemiyor.Size bu köyle ilgili bazı şeyler anlatıcam dedemin ağızından :

O gece çok susamıştım ama evde su yoktu mecbur kuyudan su alıcaktım.Kimseye haber vermeden evden çıkıp köy meydanındaki kuyuya su almaya gittim.Buraya kadar herşey normaldi fakat kısa boylu kadın meydanda dolaşıyordu, köyden olmadıkları belliydi.Onların yanına gitmek istedim ama bir malzelet bulamadım yoluma devam ettim.Kuyunun başı geldiğimde ise kuyudan çok tizz ve garip ses çıkıyordu.Kulaklarıma resmen işkence yapılıyor gibiydi,kovayı kuyudan çıkardığımda ise simsiyah bir suyla doluydu.Başıma iş almak istemedim eve doğru yürümeye başladım, yaşlı kadınlar bizim evden çıkıyorlardı hemen eve koştum içeri girdim heryer dağılmıştı.Evdekilere sorduğumda ise kekeliyerek o qeldi dedi. Hemen o yaşlı kadınların yanına koştum ama ortada yoktular... (O günden sonra anam hiç düzgün konuşamadı )

(ALINTIDIR)

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 9:33 pm