Kral Forum

1745 Mucxx Koxp  Uyeolj

Join the forum, it's quick and easy

Kral Forum

1745 Mucxx Koxp  Uyeolj

Kral Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rel="publisher"

1745 Mucxx Koxp

uÄŸur
    uÄŸur
    Admin
    Admin

Karizma Puanı : 7113

1745 Mucxx Koxp  Empty 1745 Mucxx Koxp

Mesaj tarafından uÄŸur Ptsi Tem. 19, 2010 7:15 pm

KoMuxx Koxp!!!

Alın size 1745 koxp hemde ne özelliklerle

Serii cs (sadece 52 lwl ve üstüne)

3lü ve 5 li ok (hepsi isabet eder monsterler ve karşı ırk dahil) MANA YEMEZ herşekilde

Serii minör (ctrl ye basılı tuttuğunuzda çalışır eyer tek yemezseniz ölümsüzsünüz + MANA YEMEZ )

istediğiniz yerden istediğin npc yi açma modu ( shift + ü ye basarsanız tp menüsü karşınıza gelir)

Hp rec quest ( elinizdeki bow ne olursa olsun %10 hp rec görevi yapar)

%50 + %50 exp bug ( shift + p ye basarsanız 1. %50 basar bir kere daha basarsanız 2. %50 yi basar (3. yü basamazsınız otomatik dc eder))

Wall hack + speed Hack (mağlum her k0xpta olması gerekenler 1745 Mucxx Koxp  Smile)

Otomatick Looting (uzaktakileride toplar)

Koşarak ok atabilirsiniz ve ok atma efect i yok sadece koştuğunuz gözükür ama mob a atak yapabilirsiniz (karşı ırk ta dahil elbette )

Bir tek 10lu ok yapmayı başaramadım yaptım fakat 2-3 dk sonra dc ediyor o sorunuda çözmeye çalışıyorum....

Koxp yazılmasına karşıyım fakat 75 lwl çarım heaven fire + platin ile ban yediğinden dolayı oyundan artık nefret ediyorum kahrolsun knight online 1745 Mucxx Koxp  Biggrin

+rep lerinizi esirgemeyin çok fazla uğraştım 1745 Mucxx Koxp  Smile

Download
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Forum Saati Paz Eyl. 22, 2024 4:30 am