Kral Forum

Yeniçeri > +9 Altintas 2000 hp full Efsun Full +4 Tas  Uyeolj

Join the forum, it's quick and easy

Kral Forum

Yeniçeri > +9 Altintas 2000 hp full Efsun Full +4 Tas  Uyeolj

Kral Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rel="publisher"

Yeniçeri > +9 Altintas 2000 hp full Efsun Full +4 Tas

uÄŸur
    uÄŸur
    Admin
    Admin

Karizma Puanı : 7113

Yeniçeri > +9 Altintas 2000 hp full Efsun Full +4 Tas  Empty Yeniçeri > +9 Altintas 2000 hp full Efsun Full +4 Tas

Mesaj tarafından uÄŸur C.tesi Ocak 22, 2011 11:16 am

CENTER]Yeniçeri > +9 Altintas 2000 hp full Efsun Full +4 Tas  En8dg[/CENTER]

Merhaba arkadaslar.

Almanyada ikamet ettigimden dolayi yuz yuze satis gerceklestiremiyorum malesef.

Satisin nasil gerceklesecegini anlatayim.

Türkiyenin en eski ve güvenilir online oyun sitelerinin birinin üzerinden satisi gerceklestirecegim. Reklam olmaması adına buradan
    yazmayacagim.

İlk önce benimle irtibata geciyorsunuz. Fiyatlar üzerinden anlastigimizda, size sitenin adresini veriyorum.
    Site üzerindende item listesini görebiliyorsunuz.

Siteye üye oluyorsunuz. Cesitli banka hesaplarindan birisine item fiyatini yatirip canli destege baglaniyorsunuz ve ödemenizi teyit ettiriyorsunuz.

Yüklediginiz miktar üyeliginize bakiye olarak ekleniyor. Daha sonra canli destege baglanip hangi itemi istediginizi soyluyorsunuz. Site yetkilileri benimle

irtibata geciyor, itemi site yetkililerine teslim ediyorum. İtem site üzerinden cekiliyor, bakiyeniz item fiyati bazinda dusuyor. Daha sonra yetkilinin soyledigi

servere gidiyorsunuz, iteminiz teslim ediliyor.

Lutfen satis hakkinda soru sormayiniz, yukarida detayli sekilde anlattim.

iletisim :

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 11:43 am