Kral Forum

Metin2 Database Dosyalari...!!!  Uyeolj

Join the forum, it's quick and easy

Kral Forum

Metin2 Database Dosyalari...!!!  Uyeolj

Kral Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rel="publisher"

Metin2 Database Dosyalari...!!!

uÄŸur
    uÄŸur
    Admin
    Admin

Karizma Puanı : 7113

Metin2 Database Dosyalari...!!!  Empty Metin2 Database Dosyalari...!!!

Mesaj tarafından uÄŸur Paz Ocak 23, 2011 10:19 am

Buyrun arkadaslar metin2nin database dosyalari ilk önce pcnizin saglam olmasi gerekir 2 gb ram ve dual core islemci yeter sonrada databasedosyalarini Microsoft SQL Enterprise Managerde editleyip, databaseolusturup dosyalari oraya koysun sonrada databasenizin ipsini aldiktansonra galiba M2Loader diye bir program vardi exeyi metin2 dosyalarinaatiyoduk sonrada exeyi acip server ipsini giriyoduk gerisi size kalmis.

Arkadaslar anlatim bana aittir ama cok basit bir anlatim oldugu icincok cok affedersiniz malesef bunu anca profosyoneller yapabilir benaslinda bütün yapilcaklari resimle aciklayip hatta server bile acardimama bilgisayarim müsait degil.

NOT : Hesap acmak icin profosyonel olan biri database dosyalarinieditlesin yada bir web sayfasi ile bütünlestirip kayit olma felanyapsin ama varmiki sitede öyle biri eger varsa ona dosya editlemebölümüne kadar yardimci olabilirim.

NOT 2 : dosyanin kücük olduguna bakmayin olay zaten metin2 dosyalarinda database dosyalari sadece ayarlari icerir!

Virus Tarama Sonuclari:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Alinti degildir.

Yazim hatalarim icin affedin.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 1:56 am