Kral Forum

1846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la hapisten kaçma]  Uyeolj

Join the forum, it's quick and easy

Kral Forum

1846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la hapisten kaçma]  Uyeolj

Kral Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rel="publisher"

1846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la hapisten kaçma]

uÄŸur
    uÄŸur
    Admin
    Admin

Karizma Puanı : 7113

1846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la hapisten kaçma]  Empty 1846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la hapisten kaçma]

Mesaj tarafından uÄŸur Paz Ocak 23, 2011 11:26 am

1846 New Wall Hack - Görev Daha önce zindandan kaçma diye konu açmıştım şuanda aktif olmuyor fixlendi. Ancak yeni patch için çıkmış dosya var onu paylaşiyorum...Aşağida eski konumuda yazıyorum Anlatiyor resimli olarak.

1846 Yeni patch için uyarlanmış. Zindandan çıkmak için wall hack açacaksınız ancak oyunu laga sokacaksınız duvari geçtikten sonra laga sokacasınız eğer ki pc'niz sağlam ise lag'a sokamıyorsanız tekrar zindana geri atacaktır..

Görev yapmak istiyorsanız Aşağida yazanlari takip ediniz..
    indirdiğiniz 1846 Release New Wallhack içindeki NPC_Looks.tbl'yi knight online data klasörü içerisine atin.. Artik görev 1 coins olacak.. 1 Coins bile yoksa çantanızda pc'yi laga sokmaktan başka çareniz yok.

Linkler En alttadirr...

Eski Konu Aşağida :

Yabanci bi forum sitesinden bktm.. güncellenince bişe yapin diyo anlamadim.. ingilizcesi çok iyi olan pmden bana mesaj atsinnn

Anladıgım kadari ile ingilizce. ve denemelerimle anlatiyorum

içindeki dll'lere dokunmayın.
    xp kullananlar undetected'a basin ve oyuna giriş yapin..
    Oyuna girildiğinde start wall hack bastiniz mi wh başliyacak.
    Kapatmak için aynı yerde stop diyeceksiniz..

vista ve win7 kullananlar choose tıklayp knight online klasorundeki knightonline.exe dosyasini seçsinler.. undetected basin. Ve oyuna girdikten sonra start wall hack deyin. [ oyuna girdikten sonra basin ]

Önemli nottt : % 100 çalışabilmesi için görüntü ayarlarini son seviye yapmayin. Knight online 'deki options'dan bir kaçını düşürün. Hepsi high oldgunda oyun kasinca hata verebiliyormuş. Ama sonra güncellemişler sanırım bişeler yaziyor.. Öyle birşey olmadı bana. Siz genede garantiye alin..
    [SIZE="4"]
    Zindan'dan çıkmak için sürekli ileri gidinn.. Etrafiniz hep gri olacak sadece karakteri gördüğünüzde town atinn.. bu kadarrr 1846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la hapisten kaçma]  Smile)[/SIZE]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[b]

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 4:28 am