Kral Forum

GTA Vice City Uyeolj

Join the forum, it's quick and easy

Kral Forum

GTA Vice City Uyeolj

Kral Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rel="publisher"

GTA Vice City

Karizma Puanı : 0

GTA Vice City Empty GTA Vice City

Mesaj tarafından  C.tesi Mayıs 01, 2010 10:22 am

Oyun DownLoad:
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Not:GTA yı daha önce vermiştim sanıyorum.Ama burada modLarı verdiğim içn tekrar verdim öbür konuyu aramayın diye.Vermediysemde vermiş oLdum.
    GTA Türk City
    En çok tutuLan GTA yaması benim biLdiğim kadarıyLa.Herşeyi türkçeLeştiren arabaLarı güzeLLeştiren 3 büyük forması başroL kahramanımıza giydiren ve nitroLu arabaLarın oLduğu bir yama.
    Gta Turk city hakknda:
    Oyunda isterseniz sınırsız can mermi öLmeme vs özeLLkLeri var ama istemeyen inaktif edebiLiyor bunLarı.Ayrıca Gene isterseniz bütün görevleri yapıLmş olarak oyunu ayarLayabiLiyorsunuz.Sizin isteğinize kaLmış bir oLay resim isteyenLer için:
    Çok fazLa resim Olmasın sayfada diye bunu yaptım isteyenLer oLursa sayfaya koyıım resim
    GTA Turk City DownLoad:
    GeLeceğe Dönüş
    GeLeceğe Dönüş FiLminin hayranLarı tarafından yapıLmş çok iLginç bir mod.Oyunda zamanda yoLcuLuk oLayı var ama biraz karmaşık ve tam oLarak yapıLamamş.Zamanda yoLcuLuk yapınca sadece tarih değişiyor o kdar.Ama zaman kavramını iyi işLemişLer.Ve oyunda zaman trenimmiz var ve 2010 ve yukarsında bi yıLa gttiğmizde zaman arabasınıda yapabiLiyoruz.Oyuna girince tuşLar yazıyor buna çok dikkat edin yoksa oyunda zorLarınızsınız ben gene tuşLardan braz bahsetcem
    Num0 ve tab a aynı anda basınca siyah katLiam arabası ortaya çıkıyor.Lazer sıkmak ve etrafındaki arabaLarı patLatma özeLLiği var bu şahane aLetin.
    Zaman Treni:Oyundaki en önemLi şey sanıyorum.Zaman TreniyLe saaatte 88 km hıza uLaşnca zamanda yoLcuLuk yapabiLiyorz Trene binince Num+ Num0 Tab CapsLock bu 4 Lü arasından bi kombinasyon yaratın (tam tuşunu hatırLayamadım ama 4 ünden 2 sine basnca oLuyor) sonra tarihi ayarLayın soldaki ctrL ve biraz tabLa soL aLt tuşunu kuLlanarak.Sonrada treni köprü yoLuna indirin(en rahat 88 burda yapıLıyor)birde BooooooRing yazın tamamdır.
    Oyundaki arabaLara geLcek oLursak oyundaki arabaLar eski modeL çok süper arabaLar hepsi.Birde oyuna benzin oLayı koymuşLar benzininiz bitince gidip benziciden doLduruyoruz parasıyLan
    GTA Vice City 3-4
    GTA Vice City 8
    GTA Vice City 2-3
    GTA Vice City 7
    GTA Vice City 1-7
    GTA Vice City 5
    Bütün ResimLer Kendi BiLGisayarımdan Rahatça tanımış oLdunuz oyunu
    GeLeceğe Dönüş DownLoad

Tokat City(mod yapımcısında aLdım yazıyı ben oyunu oynamadm)
    toros, kartal slx, panda, vectra, golf, focus, ,,,,gibi türkiyede bulunan arablaar eklendi
    motorla çarpınca arlar 100 metre uçuyo
    arabaların ışığı kırmızı sokaklambalarınınki kırmızı olarak değişti
    yerdeki para 100 ytl olarak değişiti
    100 tane gizli paket ilk başlangıç takii kayıt yerinin önünde oldu
    egzozdan mavi nos çıkıyo
    yeni helikopterler
    yeni motorlar
    bir yer satın almada yada görev geçmede oyun havası çaılıyo
    yazı sitili eklendi
    harita eklendi(rengini)
    oyunda yollar kapalı olsada çarpıp karşıya geçebiliyon
    matriks kursun eklendi
    adamları öldürünce ambulansta hanzolar iniyoduya artık bayan lolitalar iniyo
    oyun çıkışında sizi süpriz bekliyor kapanış resmine gül gül öleceğiniz söylemiyorum
    heryerde tokat yazıyor
    petrol ofisi turkcell avea tokatlının tamir dükanı araba galeri eklendi
    deniz değişti
    yanma efekti duman efekti bulut efekti fln
    adamları bir vurmada yada iki vurmda öldüre biliyorsunz
    polislerde artık kelepce var
    jetsiki eklendi
    çim biçme makinesı (golf sahasındaki arablar)
    oyun 99,9 tr bazı yerleri TürkçeleştiriLdi
    Resim:
    GTA Vice City 2254100_paket
    GTA Vice City 6657MENU
    GTA Vice City 7793oyuncu
    Oyun DownLoad:
    Liberty City yaknda geLck.UpLoadLarı 2 güne biter.
    Rar Pass: AveCiAL

Forum Saati C.tesi Eyl. 21, 2024 11:29 pm