Kral Forum

Ford Racing Off Road Uyeolj

Join the forum, it's quick and easy

Kral Forum

Ford Racing Off Road Uyeolj

Kral Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rel="publisher"

Ford Racing Off Road

Karizma Puanı : 0

Ford Racing Off Road Empty Ford Racing Off Road

Mesaj tarafından  C.tesi Mayıs 01, 2010 7:54 pm

Sistem:
    * Windows 2000/XP/Vista
    * 2 GHz processor
    * 512 Mb RAM (1Gb for Vista)
    * 128 Mb supported DirectX9 video card
    * 1 Gb disk space
    * DirectX9 supported sound card
    Sistem için bunu diyor ama bu kadr kötü grafikLere sahip bi oyun bu sistemi nasıL ister şaştım yani bana kaLırsa bu sistemin yarısıyLa biLe oynayabiLirsiniz oyunu.
    Oyun inceLeme:
    Gene oyunLa iLgiLi inceLeme buLamadğım için kendi inceLememi yazacağım(iyi aLıştım bende bu işe:P:D)
    Ben geneLde hemen hemen hiçbir oyunda grafik aramayan bir insanım.Eğer oyunda oynanabiLirLik varsa ne kadar kötü grafik varsa o oyunu oynarım ve arkadaşLarımada tavsiye ederim mutLaka bu oyunu.Ama bu oyun için bunu söyLeyemeceğim.Zaten bu ford oyunLarına oLdum oLasıda gıcık oLurum bu yorumu yapmamda bununda etkisi var.Oyun içi grafikLer 90Lı yıLLardan kaLma sanırım hiç beğenmedim grafikLeri.Eğer grafik tutkunu bi insansanız hiç başLamayın oyuna derim.Ama ford hastası ve farkLı bir deneyim arıyorsanız zamanınızın bir kısmını aLabiLcek türde bi oyun.
    Oyuna geneL oLarak bakarsak asLında grafikLerden ve bazı yapay zeka eksikLikLerinden başka bir kusuru yok .Birazda oyun yoLLarı karmaşık oLmuş.Onun haricinde 4x4Lerin zevkinide veriyor.SesLerde idare eder işte.Hı birde unutmadan ekLeyeyim oyunda birde saçma sapan ekLenmiş hasar özeLLiği var.
    İnceLeme AveCiAL®️
    Bana göre Oyun puanı
    Grafik: 2/10
    Ses: 6/10
    OynanabiLirLik: 6/10
    KotaLıLar için ideaL bir oyun ama.
    ResimLer:
    Ford Racing Off Road 29xc87q
    Ford Racing Off Road 2uibt5c
    Ford Racing Off Road 944519_20080417_screen006
    Oyun DownLoad:
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 85mß
    Save i :(saveLe arabaLar turLar herbirşey açık + bisürü parada var:D).
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Rar Pass: AveCiAL

Forum Saati Paz Eyl. 22, 2024 9:30 am