Kral Forum

FarmVille Para Hilesi %80 Çalışıyor! Uyeolj

Join the forum, it's quick and easy

Kral Forum

FarmVille Para Hilesi %80 Çalışıyor! Uyeolj

Kral Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rel="publisher"

FarmVille Para Hilesi %80 Çalışıyor!

uÄŸur
    uÄŸur
    Admin
    Admin

Karizma Puanı : 7113

FarmVille Para Hilesi %80 Çalışıyor! Empty FarmVille Para Hilesi %80 Çalışıyor!

Mesaj tarafından uÄŸur Çarş. Mayıs 05, 2010 2:48 pm

FarmVille Para Hilesi %80 Çalışıyor! Farmville

Evet arkadaşlar daha önceki yazımda sizlere ''farmville hız şifresini'' sunmuştum.Birçok ziyaretçimiz bundan yararlandı ve ''para hilesini'' sordular bende araştırdım ve para hilesi için bir program buldum ve sizlere sunuyorum.Deneyen 30 kişiden 21'i olumlu sonuçla karşılaşmış bu yüzden bende sizalere sunuyorum denemenizde fayda var zaten videoyu izlerkende yapılanların doğru olduğunu ve paranızı istediğiniz gibi arttırabileceğiniz anlatılıyor.Yararlı olabilirsek ne mutlu bize FarmVille Para Hilesi %80 Çalışıyor! Smile Eğer yazımızı kopyalarsanız lütfen kaynak gösteriniz : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] FarmVille Para Hilesi %80 Çalışıyor! Wink

Arkadaşlar az daha söylemeyi unutuyorduk zaten videoda da göreceğiniz gibi bir program gerekli bu işlemler için o programın adı da : Cheat Engine ' dir.Googleden aratıp indirebilirsiniz yinede kolaylık olsun diye ben size bir bağlantı veriyim tabi yinede siz bilirsiniz FarmVille Para Hilesi %80 Çalışıyor! Smile

İndirme
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

video Linki
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Forum Saati Paz Eyl. 22, 2024 1:43 am