Kral Forum

Facebook FarmVille Hız Hilesi %100 Çalışıyor! Uyeolj

Join the forum, it's quick and easy

Kral Forum

Facebook FarmVille Hız Hilesi %100 Çalışıyor! Uyeolj

Kral Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rel="publisher"

Facebook FarmVille Hız Hilesi %100 Çalışıyor!

uÄŸur
    uÄŸur
    Admin
    Admin

Karizma Puanı : 7113

Facebook FarmVille Hız Hilesi %100 Çalışıyor! Empty Facebook FarmVille Hız Hilesi %100 Çalışıyor!

Mesaj tarafından uÄŸur Çarş. Mayıs 05, 2010 2:49 pm

Facebook FarmVille Hız Hilesi %100 Çalışıyor! Farmville-cake-lrg

Facebook farmville para hilesi,Altin hilesi Yöntemleri sonuç vermiyor artık sayfa yenileme hatası ile karşı karşıya kalıyoruz. bu yüzden çogu kişi paraları kazanıyor ama sonrasında farmville sayfa yenileme hatası veriyor.Cheat Engine programını karıştırken Speedhack olayını keşfettim.Peki nedir bu Speedhack olayı,Tarayıcınızın ayarı ile oynamak aşağıdaki resime bakarsanız tarayıcının hızı 1.0 olarak gözüküyor biz bunu 10 yapar isek farmville tarlayı hızlı sürme,hızlı hasat etme,hızlı ekme işlemlerini gerçekleştiriyorsunuz.Bu işlem denendi ve %100 çalışıyor.Aşamları tek tek yazıyorum. hatta resimli anlatım yapmak daha güzel olacak o yüzden resimlerle destekliyorum yazıyı...

Öncelikle indirmiş olduğunuz Cheat Engine (indirmediyseniz tıklayınız)programını çalıştırıyorsunuz. daha sonra yukarıda solda yer alan monitör işaretli kutucuğa tıklıyorsunuz. Ordan tarayıcınızı seçiyorsunuz.Daha sonra Okeyliyoruz...

Cheat Engine indirme İçin link

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Facebook FarmVille Hız Hilesi %100 Çalışıyor! Hile
    Facebook FarmVille Hız Hilesi %100 Çalışıyor! 1

Sağ tarafta yer alan Enable Speedhack yazısını işaretliyoruz. Var olan 1.0 değerini 10 yapıyoruz set speed diyoruz ve artık farmvillede işlemleri çok daha hızlı yapıyoruz... Buda Farmville Speedhack,Tarayıcıyı hızlandırma
    Facebook FarmVille Hız Hilesi %100 Çalışıyor! 2

Forum Saati Paz Eyl. 22, 2024 3:40 am