Kral Forum

Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Uyeolj

Join the forum, it's quick and easy

Kral Forum

Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Uyeolj

Kral Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rel="publisher"

Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri

uÄŸur
    uÄŸur
    Admin
    Admin

Karizma Puanı : 7113

Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Empty Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri

Mesaj tarafından uÄŸur Cuma Mayıs 07, 2010 1:48 pm

Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Brain-buddies

Evet arkadaşlar sizler için yeni bir oyun daha buldum Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Smile Ama bu oyun nasıl bir oyundur böyle yaw bir kere oynayınca dayanamayıp bi daha oynuyorsunuz Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Smile Bu oyunda size 4 aşamalı bir tesr yapıyorlar ve en sonunda sonucunuz çıkıyor yani zekanız ölçülüyor ve arkadaşlarınızla da kıyaslanıyorsunuz.Zaten güzelliği de burda çünkü arkadaşlarınızı geçmek için hırs yapıp tekrar tekrar oynuyorsunuz bunu ben yaşadım o yüzden deneyimliyim Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Smile
    Şimdi size bir hile veriyim de o hile sayesinde arkadaşlarınıza karşı hem hızınızı hemde bu durumda puanınızı yükselterek artistlik yapın Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Smile Benim bazı arkadaşlarım vardı lan diyorum bunlar nasıl bu kadar puan yapmışlar sonradan çaktım hile yapmışlar pek kişi bilme bu hileyi ben sizler için canalican.com farkıyla sunuyorum Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Wink

Neyse şimdi hileye geçelim tabi hileler için en başta kurmanız gereken programı eski yazılarımdan da bildiğiniz gibi ''Cheat Engine 5.5'' adlı programdır Facebook Brain Buddies (Zeka Oyunu) Oyunu Hileleri Wink Aslında çoğunuzda artık bu program vardır ama olmayanlar için adresi veriyim ordan rahatlıkla indirin programı :

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Programı kurun ve ardından Brain Buddies‘i başlatın. O sırada programın sol üstündeki monitör sekmesi yanıp yanıp sönecek. Oraya tıklayın ve kullandığınız tarayıcıyı seçin. Bu seçimi yaptıktan sonra yine o menüdeki Enable Speed Hack butonuna basın ve orayı 0.25‘e yapın. Muhtemelen bu şekilde olması gerek. Farklı bir yolu varmış ama onu çözemedim. Yaptığınız 0.25 değeri sayesinde oyunun zaman kavramıyla oynamış oldunuz böylece 1 dakikalık bölüm 4 dakika sürecek ancak içerik değişmeyecek.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 2:02 am